GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Add
oc: Apondre

en: Path
oc: Camin

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Mode
oc: Mòde

en: field
oc: camp

en: Machine Name
oc: Nom sistèma

en: Weight for new field
oc: Pes pel camp novèl

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
