GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ
