GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: E-mail
pt: Email

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Field
pt: Campo

en: Label
pt: Etiqueta

en: Add
pt: Adicionar

en: Path
pt: Caminho

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Mode
pt: Modo

en: Destination
pt: Destino

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: field
pt: campo

en: Machine Name
pt: Nome de máquina

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
