GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: Add
ru: Добавить

en: Path
ru: Путь

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Mode
ru: Режим

en: Destination
ru: Место назначения

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: field
ru: поле

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Weight for new field
ru: Вес нового поля

en: Weight for @title
ru: Вес @title
