GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Mode
sk: Režim

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: field
sk: pole

en: Machine Name
sk: Strojový názov

en: Weight for new field
sk: Váha nového poľa

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
