GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: Block
sr: Блок

en: Mode
sr: Режим

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
