GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: Path
ta: பா​தை

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
