GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Machine Name
th: ชื่อของเครื่อง

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
