GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Mode
ug: مودېل
