GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Field
vi: Trường

en: Label
vi: Nhãn

en: Add
vi: Thêm

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Block
vi: Khối

en: Page
vi: Trang

en: Mode
vi: Chế độ

en: Destination
vi: Nơi đến

en: field
vi: trường

en: Machine Name
vi: Tên nội bộ

en: Weight for new field
vi: Thứ tự của trường mới

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
