GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Path
am: ዱካ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
