GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: Path
ar: المسار

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Mode
ar: النمط

en: Destination
ar: الوجهة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: field
ar: حقل

en: Please enter your e-mail address.
ar: المرجو إدخال بريدك الإلكتروني.

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Weight for new field
ar: وزن الحقل الجديد

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Confirmation Message
ar: رسالة التأكيد
