GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Mode
az: Rejim

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: field
az: sahə
