GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави

en: Path
bg: Път

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Mode
bg: Режим

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
