GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Block
bn: ব্লক

en: Mode
bn: মোড

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
