GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Mode
cs: Režim

en: Destination
cs: Cíl

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: field
cs: pole

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Weight for new field
cs: Váha nového pole

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
