GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Title
de: Titel

en: E-mail
de: E-Mail

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Remove
de: Entfernen

en: Description
de: Beschreibung

en: Weight
de: Gewichtung

en: Field
de: Feld

en: Label
de: Beschriftung

en: Add
de: Hinzufügen

en: Path
de: Pfad

en: Page
de: Seite

en: Mode
de: Modus

en: Destination
de: Ziel

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: field
de: Feld

en: Please enter your e-mail address.
de: Geben Sie Ihre E-Mail-Adresse ein

en: Machine Name
de: Systemname

en: Weight for new field
de: Gewicht für das neue Feld.

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: Confirmation Message
de: Bestätigungsnachricht
