GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Mode
eo: Reĝimo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
