GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (23 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: E-mail
es: Correo electrónico

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Field
es: Campo

en: Label
es: Etiqueta

en: Add
es: Agregar

en: Path
es: Ruta

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Mode
es: Modo

en: Destination
es: Destino

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: field
es: campo

en: Machine Name
es: Nombre de sistema

en: Weight for new field
es: Peso del nuevo campo

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Confirmation Message
es: Mensaje de confirmacion
