GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: E-mail
fr: Courriel

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Remove
fr: Retirer

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Add
fr: Ajouter

en: Path
fr: Chemin

en: Block
fr: Bloc

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: field
fr: champ

en: Machine Name
fr: Nom système

en: Weight for new field
fr: Poids du nouveau champ

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Confirmation Message
fr: Message de confirmation

en: There was a problem with your newsletter signup to %list.
fr: Un problème est survenu lors de votre inscription à la newsletter %list.
