GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Path
gl: Ruta

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Mode
gl: Modo

en: Destination
gl: Destino

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: field
gl: campo

en: Machine Name
gl: Nome de sistema

en: Weight for new field
gl: Peso do novo campo

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
