GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Path
he: מיקום

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Destination
he: יעד

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: field
he: שדה

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
