GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Path
hu: Útvonal

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Mode
hu: Mód

en: Destination
hu: Cél

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: field
hu: mező

en: Machine Name
hu: Programok által olvasható név

en: Weight for new field
hu: Az új mező súlya

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: A unique machine-readable name for this list. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név ehhez a listához. Csak kisbetűket, számokat és alulvonásokat tartalmazhat.

en: Confirmation Message
hu: Megerősítő üzenet

en: There was a problem with your newsletter signup to %list.
hu: %list hírlevélre feliratkozás közben némi gond akadt.

en: The title for this signup form.
hu: Ennek a feliratkozó űrlapnak a címe.

en: Add Signup Form
hu: Feliratkozási űrlap hozzáadása

en: Send Welcome
hu: Üdvözlet küldése

en: Submit Button
hu: Küldés gomb

en: Display Modes
hu: Megjelenítési módok

en: Signup Form %label has been deleted.
hu: %label feliratkozó űrlap törlése megtörtént.

en: Subscribe Block
hu: Feliratkozási blokk
