GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
