GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Add
is: Bæta við

en: Path
is: Slóð

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Mode
is: Hamur

en: field
is: svæði

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
