GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Weight for new field
jv: Bobot kanggo field anyar

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
