GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი
