GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Mode
km: របៀប​

en: field
km: វាល

en: Weight for new field
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​វាល​ថ្មី

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
