GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Path
lt: Kelias

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Mode
lt: Būdas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: field
lt: laukelis

en: Weight for new field
lt: Naujo laukelio svoris

en: Weight for @title
lt: @title svoris
