GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy
