GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Mode
mn: Горим

en: field
mn: талбар
