GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान
