GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Mode
nl: Modus

en: Destination
nl: Bestemming

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: field
nl: veld

en: Machine Name
nl: Systeemnaam

en: Weight for new field
nl: Gewicht voor nieuw veld

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: A unique machine-readable name for this list. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor deze lijst. Het mag alleen kleine letters, nummer en onderstrepingstekens bevatten.

en: There was a problem with your newsletter signup to %list.
nl: Er was een probleem met uw nieuwsbriefinschrijving voor %list.
