GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг
