GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Mode
pl: Tryb

en: Destination
pl: Cel

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: field
pl: pole

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Weight for new field
pl: Waga nowego pola

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
