GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Path
ps: يونلور

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
