GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
