GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Path
sq: Pozicioni

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
