GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Title
sv: Titel

en: E-mail
sv: E-post

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: Page
sv: Sida

en: Mode
sv: Läge

en: Destination
sv: Mål

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: field
sv: fält

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn

en: Weight for new field
sv: Vikt för nytt fält

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: There was a problem with your newsletter signup to %list.
sv: Det uppstod ett problem med din registrering till nyhetsbrev %list.
