GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: E-mail
tr: E-posta

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Field
tr: Alan

en: Label
tr: Etiket

en: Add
tr: Ekle

en: Path
tr: Yol

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Mode
tr: Kip

en: Destination
tr: Hedef

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: field
tr: alan

en: Machine Name
tr: Makine Adı

en: Weight for new field
tr: Yeni alan için ağırlık

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
