GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Add
uk: Додати

en: Path
uk: Шлях

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Mode
uk: Режим

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: field
uk: поле

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Weight for new field
uk: Вага для нового поля

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
