GetResponse Forms (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Add
ur: شامل کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Mode
ur: طریقۂ کار
