Getty images Download (1.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Download
he: הורדה

en: Search
he: חיפוש

en: Created
he: נוצר

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Random
he: אקראי

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Sizes
he: מידות
