Getty images Download (1.1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Download
nn: Last ned

en: Search
nn: Søk

en: Created
nn: Laga

en: Random
nn: Vilkårleg
