Getty images Download (1.1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Download
oc: Telecargament

en: Search
oc: Recercar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Random
oc: A l'azard

en: Sort By
oc: Triar per
