Getty images Download (1.1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Random
ug: ئىختىيارىي

en: Caption
ug: تېما

en: Sort By
ug: تىزىش
