Geysir (2.1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Add
bs: Dodaj

en: Translate
bs: Prevedi
