Geysir (2.1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Add
ca: Afegeix

en: Cut
ca: Retalla

en: Paste
ca: Enganxa

en: About
ca: Detalls

en: Translate
ca: Tradueix

en: Uses
ca: Usos
