Geysir (2.1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Add
cs: Přidat

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Paste
cs: Vložit

en: About
cs: Popis

en: Translate
cs: Přeložit

en: Uses
cs: Použití
