Geysir (2.1.0-rc1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: Cut
el: Αποκοπή

en: Paste
el: Επικόλληση

en: About
el: Περί

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Uses
el: Χρήσεις
